המלץ עלינו בפייסבוק
לקבלת הצעת מחיר
1700-72-3232
052-6232084

מי אנחנו

 

חברת "יום כיף" הינה חברת מובילה בארגון ימי כיף, ימי גיבוש, אירועים ואטרקציות שונות לקבוצות גדולות וקטנות כאחד. החברה פועלת בתחום מזה 7 שנים ומנוהלת ע"י ערן לוי, ב-2001 ניהל את "טופרופ" והצליח להפוך אותו לאטרקציה ישראלית מוכרת. לצידו של ערן צוות אמין שנבחן בפינצטה ושמתעדכן ברמה היומיומית בכל הנוגע לתרבות הבילוי והפנאי של ישראל. "יום כיף" פורסת לפניכם מגוון רחב של אופציות המכסות את כל הנישות הקטנות שמרכיבות את התרבות הזו, שהיא ואנשיה סייעו להתפתחותה כאן בארץ. היא לוקחת אתכם למסע מפנק ולא עוזבת אתכם עד שהשמחה כובשת כל איבר ואיבר מגופכם.
 
ערן והצוות מציעים לכם את השילוב המנצח: איכות, מקצועיות והכי חשוב יצירתיות, שבלעדיה, לא הייתם חוזרים לכאן שוב ושוב. "יום כיף" מתמחה בעיצוב ימי קונספט. האירועים המיוחדים של החברה פרוסים על קשת רחבה וכוללים ימי כיף לקבוצות ולעובדים, ערבי גיבוש, אירועי השקה ואירועים עסקיים אחרים.
 
החברה שמה דגש מיוחד על ההנאה שבאירוע כאשר כל הליך הבנייה שלו נעשה איתכם יחד, רק כך אנחנו יכולים לקחת אתכם למסע מרגש שהשורה התחתונה שלו היא מהות הקיום שלנו כעסק – לשמח אתכם ואת החברים שלכם! הרעיון הכללי הוא לפנק את האורחים שלנו: אם מדובר בערבי גיבוש או בפעילות אקסטרים, "יום כיף" יפרגן לכם עם סלסלות פירות אקזוטיים, ממתרים, קרטיבים, משקאות אנרגיה וחטיפים לאורך כל היום.
 
"יום כיף" מסתכלת על אירוע או על יום גיבוש דרך העיניים שלכם. היא לוקחת את הרעיון הכללי ומטבלת אותו בפרטים הקטנים שבהרמוניה מלאה מרכיבים את תמונה אחת מושלמת. אנו מזמינים אתכם לקחת חלק ולהצטרף למשפחה הגדולה והשמחה שלנו, שמורכבת מקבוצות חברים, ועדי עובדים, חברות וארגונים שבמשך השנים הפכו אותנו לאחת החברות המובילות בנישה הכל-כך מיוחדת הזו, שמטרתה העיקרית היא לעשות רק טוב לאחרים!