המלץ עלינו בפייסבוק
לקבלת הצעת מחיר
1700-72-3232
052-6232084

פעילויות גיבוש - Yomkef.co.il

 פעילויות גיבוש כיד הדמיון הטובה

תחת המונח פעילויות גיבוש עומדת שורה ארוכה של אפשרויות מלהיבות, מפנקות ומהנות. למעשה, בתחום זה השמיים הם הגבול ובחברת "יום כיף" ממתינות לכם שלל הצעות לבחירה בהתאם למטרות, החלומות והרכב המשתתפים. על מנת לסייע לכם לעשות סדר ולהתחיל לגבש רעיון ראשוני, הבאנו למענכם סקירה של מספר פעילויות אפשריות.

למי ולמה מיועדת הפעילות?

אבל לפני שניכנס לעובי הקורה, נקודה מהותית שתעזור לכם להתארגן היא הגדרת הצרכים. כלומר, בשלב הראשון עליכם להבין מי עומד להשתתף בפעילות – האם מדובר בעובדי ארגון גדול שבקושי מכירים זה את זה, בצוות מחלקה העובד מזה שנים באופן קרוב, במסיבת יום הולדת או ביום מיוחד לילדי הכיתה, או בכלל בקבוצת חברים המעוניינים בחוויה מגבשת. בשלב השני, כדאי גם להבין מה המטרה – האם השאיפה היא לקרב בין לבבות, להותיר זיכרון מלהיב ובלתי נשכח, לחזק את שיתוף הפעולה בין עובדים ותלמידים, או לנסות ולפתח גם כישורי חשיבה וניהול על הדרך. ההחלטה על פעילויות גיבוש כרוכה בעוד מספר משתנים, ובדיוק לשם כך אנו מעמידים לרשותכם ניסיון של למעלה מעשור ביצירת פעילות שמתאימה לצרכים, לשאיפות וגם לכיס.

עולם ומלואו בהישג ידכם

קיימות אינספור פעילויות גיבוש שניתן לתכנן איתנו ב- "יום כיף", ועל מנת לסבר את האוזן נביא בפניכם מספר דוגמאות. ראשית, ישנם פעילויות המבוססות יותר מהכול על כיף והנאה, כמו מסיבה ברזילאית, ערב קזינו או אירוח בפאב איכותי, וכן פעילויות המקנות ערך מוסף כדוגמת סדנאות והרצאות מטעם מיטב המומחים. בנוסף, ישנה שורה ארוכה של משחקים מלהיבים שמאפשרים למשתתפים להפגין עבודת צוות וידיעות אישיות, לצלוח ביחד אתגרים, ולחוות את חדוות הניצחון וההצלחה. זאת, בנוסף על קשת רחבה של פעילויות חוץ מאתגרות וחווייתיות במיוחד, החל בטיולי שטח על סוסים ובקיאקים, דרך ניווטים וטיסה בכדור פורח, ועד לפיינטבול ו- "חפש את המטמון" נושא פרסים.

ואם ההיצע הנרחב קצת מבלבל אתכם אל תחששו! אנו אמונים על בניית והפקת הפעילויות מאלף ועד תו, תוך תיאום ציפיות מושלם ומינימום מאמץ מצידכם. פנו אלינו עוד היום באמצעות האתר או בטלפונים 1-700-72-3232, 052-6590101, 052-6232084 ונהפוך חזון למציאות.