המלץ עלינו בפייסבוק
לקבלת הצעת מחיר
1700-72-3232
052-6232084

רעיונות ליום כיף - יום כיף בע"מ

מגוון רעיונות ליום כיף

כמו בכל תחום, גם בימי הכיף המיועדים לחברות וארגונים "יש ויש". מה זאת אומרת? שיש ימי כיף הזכורים כעוד חוויה בינונית ושגרתית, ויש ימים שגורמים לעובדים לחכות כל השנה להרפתקה הבאה. ההבדל נעוץ בראש ובראשונה בחברה מארגנת שבאמת מסוגלת להפוך רעיונות ליום כיף למציאות, וגם לעשות זאת על הצד הטוב ביותר.

יש לכם רעיונות? גם לנו!

לאורך יותר מעשור של פעילות כבר יישמנו אינספור רעיונות ליום כיף, מכל סוג ובכל מקום שניתן להעלות על הדעת. אנו יודעים כי חלק מלקוחותינו מגיעים עם רעיונות וחזון משלהם, ולכן שיתוף פעולה הדוק והקשבה מלאה עומדים בראש מעיננו. את המרחק שבין הקונספט לביצוע אנו צולחים בעזרת שורה ארוכה של אמצעים, החל בארגון טיסה בכדור פורח, דרך מסעדות איכות ועד לסיורים והרצאות של מיטב המדריכים. במילים אחרות, אם יש לכם רעיונות אנחנו מסוגלים לבצע, ואם אין לכם הרי שתמצאו אצלנו מגוון עצום של אפשרויות מפנקות, מהנות ומלהיבות.

ימי כיף בן השורות

נכון, רעיונות ליום כיף הם הבסיס לחוויה נהדרת, אך לא על הפעילויות בלבד עומדת ההצלחה. למעשה, ימי כיף זכורים יותר מהכול בזכות האווירה השוררת בין פעילות אחת לשנייה. בדיוק למען מטרה זו אנו דואגים שגם הזמן הפנוי יהיה מלא בפינוקים, החל בארוחת בוקר מעולה, דרך חטיפים והפתעות על הדרך, ועד למפגשים עם אנשים ומקומות מעניינים. כל זאת, על ידי צוותים מקצועיים שיודעים לשמור על המרחק הנכון, ולאפשר למשתתפים חופשיות מרבית והנאה מהקשרים המתפתחים במקומות לא שגרתיים.

נשמע טוב? ובכן, הייתה זו רק טעימה קטנה מתוך אינספור רעיונות ליום כיף שתמצאו אצלנו. לשאלות, תכנון פעילות וקבלת פרטים נוספים הינכם מוזמנים ליצור עימנו קשר באמצעות האתר. כמו כן, נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת בטלפונים 1-700-72-3232, 052-6590101, 052-6232084.