המלץ עלינו בפייסבוק
לקבלת הצעת מחיר
1700-72-3232
052-6232084

יועץ תיירות - yomkef.co.il

 

יועץ תיירות

כאשר מבקשים לתייר בארץ או בעולם, רבים פונים לרשת האינטרנט לצורך קבלת מידע על היעד או היעדים המבוקשים, למען חיפוש טיסות מתאימות או דרגי גישה אחרות, כמו רכבת, אוטובוס, ספינה ומעבורת וכן, כדי לברר מחירים של מקומות לינה ולבצע הזמנות. בשונה מהמידע המצוי באינטרנט, יועץ תיירות יכול לספק מידע מותאם אישית לפונים אליו, מידע שלא ניתן להשיג ברשת בחיפושים רגילים וודאי שאמינות המידע שימסור יועץ גבוהה בהרבה מזה המצוי באינטרנט. יועץ תיירות יכול לחפש עבור הפונים אליו שירותים שהם תרים אחריהם במחירים טובים יותר מאלה שניתן למצוא בחיפושים באינטרנט וכן, לבנות חבילה מותאמת אישית לפונה, דבר שקשה, אם לא בלתי אפשרי, לקבל באמצעות הרשת. יועץ יכול למצוא מידע שנסתר ממי שתר אחר אינפורמציה באתרי אינטרנט שונים, אפילו כאלה המציבים עצמם בחזית הטיפול והמידע למטיילים או למי שרוצה לקבל שירותי תיירות מקומיים. כל זאת, משום שהוא הוכשר לכך, הגיע בעצמו למקומות המדוברים, פעמים רבות, חקר את המקום ולמד עליו ויש לו את המומחיות שאין למוצאה אצל מי שאינו עוסק בכך ברמה גבוהה ובאופן מעמיק.

 

"יום כיף" עם יועץ תיירות

חברת "יום כיף" מספקת שירותים איכותיים של הפקת אירועים,כגון, ימי כיף, ימי גיבוש, ימי קוספט, אירועי השקה, סדנאות, אטרקציות מגוונות והכל לקבוצות בגדלים משתנים, קטנות כגדולות. מנהלה של "יום כיף", ערן לוי,הוא חבר מסונף באיגוד סוכני התיירות, המומחה ביצירת ימי כיף מושקעים ומהנים.אין ספק שחשוב לפנות למען קבלת ייעוץ, רעיונות להפעלות ומיקומים ממי שהוא יועץ תיירות, כדי שהאירוע שמבקשים להפיק יתן את המענה המוצלח ביותר האפשרי לצרכים שהוגדרו לגבי האירוע. הערך המוסף שבקיומו של יועץ, יכול להביא את האירוע לשחקים (תרתי משמע). בחשיבה על האירוע ותכנונו מתאימים את התוכן לאנשים המרכיבים את הקבוצה שתשתתף באירוע, לתקציב שהוקצב לצורך האירוע ודואגים לנהל את הדברים כך שהתקציב אף יעניק תמורה גבוהה יותר מהמצופה. שילוב של חברה המתמחה בארגון אירועים שונים ומיוחדים עם יועץ שהוא חבר מסונף באיגוד סוכני התיירות, יכול להביא לסיפוקם של כל הצרכים והדרישות ברמה הגבוהה ביותר.

 

יצירת קשר

כדי ליהנות מחברה שתשרת אתכם ותבצע את כל הנדרש עבורכם ועל מנת שהאירוע יצליח, צרו עמנו ב"יום כיף" קשר בטלפון: 077-2132084, או ישירות עם ערן 052-6232084, או חני 052-6590101. ניתן לקבל מידע והצעות מחיר גם בדואר אלקטרוני: info@yomkef.co.il.