המלץ עלינו בפייסבוק
לקבלת הצעת מחיר
1700-72-3232
052-6232084

יום גיבוש

לפעמים אנחנו עובדים באותו חדר עם אדם יום אחרי יום, אבל יודעים עליו מעט מאוד. יום גיבוש מאפשר לעובדים להכיר טוב יותר האחד את רעהו, ובזכות ההיכרות המעמיקה יותר גם להפחית למינימום את החיכוכים בעבודה ולהגביר למקסימום את רמת ההרמוניה.

אבל יום גיבוש לא נועד רק לעובדים. למה שקבוצת חברים לא תיהנה אף היא מיום שכולו חוויות חיוביות, אתגרים מהנים ויציאה מהשגרה בלי טרחה?

 

לגלות מחדש את החבר'ה

גם חברים אהובים במיוחד עלולים להתרחק זה מזה, בעיקר עקב המטלות השוחקות והקושי למצוא זמן פנוי לבילויים משותפים. גם כשכבר נפגשים, במקרים רבים הצורך לענות לשיחות טלפון או למיילים דחופים הוא בלתי נמנע, והיכולת לשמר את הרעות נפגעת.

 

יום גיבוש מבטיח ניתוק כמעט מוחלט מהמציאות, בזכות שבירת השגרה והאווירה הייחודית. שיט משותף בקיאק, רכיבה על סוסים זה לצד זה, סיור מעשיר ביקב כולל טעימות יינות מובחרים, שיתוף פעולה כדי למצוא מטמון או העלאת מחזה בצוותא בחיק הטבע – כל אלה, ועוד פעילויות רבות אחרות אותן אנשי הצוות המיומנים של "יום כיף" ייצרו ויארגנו עבורכם, יזכירו לכם עד כמה אתם אוהבים את החברים שלכם ועד כמה זה כיף לבלות איתם.

 

להפוך חברים לעבודה לחברים לחיים

יום גיבוש הוא גם דרך מצוינת להכיר באמת את האנשים שבחברתם נמצאים פרק זמן נכבד, לפעמים אפילו יותר מזה אותו מבלים עם בני המשפחה: החברים לעבודה.

 

אם במהלך העבודה כולם שקועים בעיסוקיהם, הרי שבמסגרת יום גיבוש שכולו יציאה מהשגרה, ותוך כדי שיתוף פעולה הדוק על-מנת להצליח במשחקים ובמשימות המהנות, פתאום מגלים צד חדש בעמיתים למשרד או לחברה, ועם ההיכרות המעמיקה יותר במקרים רבים נוצרות גם חברויות אמיצות.

 

יום כייף, כי זו המומחיות שלנו!

אנו בחברת "יום כייף" פועלים מזה 7 שנים. צוות החברה בניהולו של ערן לוי פורס בפניכם מגוון אדיר של אופציות לימים שלמים של גיבוש וחוויה. אנו מתמחים בעיצוב ימי קונספט לכל מטרה, ימי הולדת, ימי גיבוש עובדים, אירועי השקה, אירועים עסקיים או משפחתיים ועוד.

 

אנו מקפידים על הסטנדרטים הגבוהים ביותר לאורך כל הדרך, משלב התכנון ועד לביצוע בשטח ועזיבתו של אחרון המשתתפים עם חיוך רחב על הפנים. בעזרת ידע מקצועי נרחב, יצירתיות, מקצועיות ושירות ללא פשרות יש באפשרותנו לייצר ימים של חוויה אדירה ובלתי נשכחת.

 

חשוב לציין כי ברשותנו כל האישורים הדרושים להפעלת עסק מהסוג הזה וכי בכל פרוייקט ובכל הפקה, בין אם מדובר בקבוצה עסקית או בילדי בית ספר, נשמרים כל חוקי הבטיחות והגהות ברמה הגבוהה ביותר.

 

אנו מזמינים אתכם לספר לנו מה החלום שלכם ולהעניק לנו את ההזדמנות להפוך אותו למציאות! קבוצת חברים, בני משפחה או עובדים יוכלו ליהנות משפע האטרקציות ולחסור ליום אחד להיות משוחררים מעכבות ומלאי שמחת חיים בדיוק כמו ילדים.

התקשרו ונציג "יום כייף" ישמח לעמוד לרשותכם, 052-6232084