המלץ עלינו בפייסבוק
לקבלת הצעת מחיר
1700-72-3232
052-6232084

ערב גיבוש

 

ערבי חברה וערבי גיבוש – משתוללים ואינטימיים
 
ההבדל הדק שבין ערבי חברה לבין ערבי גיבוש יכול לפעמים לבלבל את מי שלא חי ולא נושם את עולם הפקת האירועים והתרבות. כדי לנסות ולעשות קצת סדר בעניינים "יום כיף" הרימה את הכפפה והכינה לכם כמה שורות שתסייענה לכם בבחירה בין ערב חברה לבין ערב גיבוש. אז יאללה, מתחילים.
 
ערב חברה
ערב חברה של "יום כיף" בנוי על fun טוטאלי והשתוללות. הרעיון המרכזי הוא לקחת את המשתתפים ולהחזיר אותם כמה שנים אחורה. בערב הזה אין להם ילדים, אין להם דאגות ואין להם מעביד על הראש. יש להם מטרה אחת והיא למצות את כל ההנאה מהאירוע. אנחנו ניתן לכם לבחור בין משחקי חברה למבוגרים (לא, זה לא מה שאתם חושבים...) שכוללים פעילויות שונות, משחקים בסגנון שעשועוני טלוויזיה (כל הריאליטי מגיע אליכם בערב הזה), משחקים מונחים ומה לא. אנחנו נשקה אתכם באלכוהול משובח (בהתאם לתקציב), נאכל קצת גבינות או נשנש קצת פטיפורים, מזאטים טפאסים, נמלא אתכם בפירות אקזוטיים, נגיש לכם ים של ממתקים ונשמור על הדגש שכולם בערב הזה מתמסרים לו – עושים שמח, עושים fun ונהנים מכל רגע בערב מיוחד הזה שמוקדש אך ורק לכם.
 
ערבי גיבוש
איך יוצרים אינטימיות לקבוצה? אם תשאלו את ערן לוי הוא הוא יוכל לתת לכם שעה או שעתיים (או יותר) של תשובה מדוקדקת לשאלה הזו. אז לפני שקופצים עם הראש למים עמוקים קבלו כמה מילים טובות על ערב גיבוש. הפקה, ארגון ויצירה חכמה של אינטימיות קבוצתית דורשים התמסרות טוטאלית, מחשבה ויצירתיות. אתם תספרו לנו על הקבוצה, תתנו לנו רקע מתאים וביחד נתחיל לעצב את היסודות של הערב הזה: רוצים הרצאות של ביחד? רוצים משחקי חשיבה קבוצתיים? רוצים להרים כוסית ולהוסיף כמה קילוגרמים עם אוכל פאבי מגניב או טפאסים קטנים שמתאימים לאירוח מפונפן? אנחנו נפנק אתכם ברמות הכי גבוהות של הפינוק, נדאג לארגון ולהפקה, נביא את המרצים הכי מוכרים בנישה המיוחדת ונבנה עבורכם את הפתרון המושלם.
 
 
 
 
מגוון עצום לפעילויות ערב גיבוש וחוויה
מופעי אימפרוביזציה משולבים עם סדנת צחוק
משחקי חשיבה גדולים
פעילויות בסגנון שעשועוני טלויזה: אחד נגד מאה, של מי השורה הזאת הישרדות ועוד...
ערב קזינו
סדנת על הבר
של מי השורה הזאת

החשוד האמיתי
מסיבה בסגנון שנות ה-70
סטנד-אפ
מסיבות ברזילאיות, ריקודי בטן ועוד..


קיימות מאות אפשרויות לפעילויות ערב לחברות, לכל חברה נתאים את הפעילות בהתאם למטרות האירוע
 
נשמח לצרף אתכם למשפחה הגדולה שלנו שמורכבת מהחברות והארגונים הכי מדוברים במשק הישראלי (לינק לתמונות) ולבנות עבורכם ערב מיוחד בתקציב הגיוני ושקול.
 
 
 
למידע נוסף חייגו:
משרד:077-2132084 ערן: 052-6232084 חני: 052-6590101 
או במייל:info@yomkef.co.il
 
 
בברכה,
ערן לוי ויום כיף