המלץ עלינו בפייסבוק
לקבלת הצעת מחיר
1700-72-3232
052-6232084

נופש חברה

 

נופש חברה
 
"יום כיף" מביאה לכם את ההצעות הכי אטרקטיביות הבנויות במיוחד לעובדים, לקבוצות ולארגונים. במשך השנים שאנחנו מטפלים בשמות הכי חמים של המשק (רשימת לקוחות תמונות מנופשים) הצלחנו להפיק עשרות חבילות נופש המבוססות על קונספט ייחודי.
 
לאן נוסעים ומה עושים?
הוותק של "יום כיף" בתחום וכמות חבילות הנופש שאנחנו מציעים לארגונים שעובדים מולנו, הפכו אותנו לאחת החברות החזקות והמובילות בתחום. צוות "יום כיף" פיתח קשרים אישיים עם המארחים הגדולים והקטנים בכל רחבי הארץ. אנו בונים חבילות מיוחדות לסופי שבוע ולאמצע השבוע עם או בלי בני הזוג. אנחנו מציעים לכם אטרקציות שונות כמו אירוח במאהלים בדואים או מלונות יוקרה פר אקסלנס, והכל תוך התחשבות באופי הקבוצה והתאמה נוחה במיוחד לתקציב שלכם.
 
מה בדרך?
"יום כיף" מבינה היטב שהחופש לא מתחיל ונגמר בארוחת בוקר ולינה. אם מדובר על כפר אירוח בצפון הארץ נבנה עבורכם כאופציה מסלולי טיול שונים ונשלב פעילויות מיוחדות. מסיורים קולינאריים דרך כניסה למוזיאונים ולמרכזי מבקרים ועד לכניסה מאורגנת לאטרקציות המוכרות והמיוחדות הפרוסות ברחבי ישראל הקטנה שלנו. אם בא לכם נופש סטייל קמפינג אנו נציע לכם את הנקודות הכי חמות, אם אתם רוצים להיזרק עם הקבוצה בבונגלות או לשבת מול המדורה במאהל נתאים את שלל האירועים סביב לאופי של הנופש כולו וניצור עבורכם חוויות מושלמות, כאלה שרק בזכותן "יום כיף" ממשיכה להיות הבחירה הראשונה כשמדובר בנופשונים לקבוצות, לחברות ולארגונים.
 
רוצים להוסיף קצת צבע לעניים? כנסו לגלריות שלנו ותראו איך הלקוחות שלנו לא מפסיקים לשמוח!
 דוגמאות לנופש חברה
 
למידע נוסף חייגו:
משרד:077-2132084 ערן: 052-6232084 חני: 052-6590101 
או במייל:info@yomkef.co.il
 
 

בברכה,
ערן לוי וצוות יום כיף.